Јошавка однијела три бода из Котор Вароша

Дерби зачеља између екипа КМФ Котор Варош и КМФ Јошавке припао је момцима из Јошавке. У једној чврстој и борбеној утакмици, мреже су мировале све до 15. минута када се пред голом домаћих најбоље снашао Марко Вујичић и довео Јошавку у водство од 0:1. До краја првог полувремена домаћи су нападали и стварали шансе али је на голу Јошавке одличан био Владислав Пеулић.
У 26. минуту, са два гола Радујковић Александара Јошавка повећава своју предност на 0:3, а минут касније Петковић Ђорђе погађа за 0:4.
У 32. минуту, пад концентрације наших играча искористио је Недић Мирослав па је сва два гола смањио рзултат на 2:4.
Домаћи су настављали да нападају, али је Пеулић још једном доказао своје квалитете међу стативама. У 38. минуту, након сјајне акције Тепића и Петковића, Радјуковић Александар својим трећим голом на утакмици погађа за коначних 2:5 у корист Јошавке.

КМФ КОТОР ВАРОШ 2 - 5 КМФ ЈОШАВКА